Odigran III Memorijal Michael Ivančić

U subotu, 19. srpnja održan je treći Memorijal Michael Ivančić. 34 golfera iz regije sudjelovala su na ovom odlično organiziranom sportskom događaju. U bruto kategoriji kao i prošle godine, pobjedu je odnio Robert Mandurić skupivši 33 boda. Drugo mjesto, s dva boda manje osvojio je Murat Hot. Treći rezultat dana osvojio je gost iz Splita Marko Galić sa 29 bodova.

Ovo je Robertu druga pobjeda na ovom turniru. Prvi turnir osvojio je Nevenko Ćuk.

U neto kategoriji nagradu je osvojio Ljudevit Mandurić s 43 boda.

Nakon igre i ručka, nagrade najuspješnijima udijelila je sestra pokojnog Mije, zahvalivši se svima na sudjelovanju. Također je uputila čestitke Klubu na organizaciji i izrazila nadu da će sljedeće godine turnir biti još uspješnji.

Na igralištu Topala će početkom osmog mjeseca startati Tjedan Golfa u Posušju. Prvi turnir će biti Hercegovina Open točnije 8.8.2014. Odmah sutradan ili 9.08. će se igrati Posušje Cup, dok je Kamen, krš i Maslina na rasporedu 13.08. Ovo je samo kratka najava turnira koji će se igrati u Posušju na igralištu Topala.

Čestitamo najboljima na ovom već tradicionalnom turniru.