Turnir: 5. SARAJEVSKI Pro-Am

Datum turnira: 02.10.2015 - 03.10.2015

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: www.bhgolf.ba

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Yellow Tee - Sr: 119 | Cr: 65.8

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   02.10.2015   |   03.10.2015   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Sebastijan Ajster - PROPGA BiH 75731290.00.00.0
2.Marin Štahan - PROGost 65631390.00.20.2
3.Hakan Yamac - PROPGA BiH 60601440.80.21.0
4.Darko Ljubanović - PROGost 60581440.10.20.3
5.Urban Legat - PROPGA BiH 59571450.00.00.0
6.Miro Raič - PROGost 55551500.60.20.8
7.Marko Lamberger - PROGost 53511510.10.20.3
8.Zoran SpeharGost 487515914.7-1.812.9
9.Tiho ParlovPosušje 477115711.5-0.511.0
10.Amar ArslanagićSarajevo 46581607.10.27.3
11.Jasmin SelmanagićBetanija 456616110.60.110.7
12.Vlado KolakGost 447816118.5-3.614.9
13.Mahir KadrićBetanija 44541665.30.25.5
14.Dejan Šaran-PROPGA BiH 43411650.00.00.0
15.Goran RadonjićSarajevo 416516612.80.112.9
16.Feđa SelmanagićSarajevo 406516913.40.113.5
17.Ognjen BarošSarajevo 386516813.40.113.5
18.Zdenko PerkovićGost 366918220.9-2.718.2
19.Midhat KuloBetanija 365218411.80.212.0
20.Žarko RomićPosušje 34531779.60.29.8
21.David WilsonBetanija 325917614.50.214.7
22.Dragan BabanBetanija 316517817.70.117.8
23.Robert MalekovićGost 284721914.70.214.9
24.Bojan ŠtamfelGost 275818718.40.118.5
25.Predrag NjegačGost 274420612.60.212.8
26.Aleš BreskvarGost 245619019.10.219.3
27.Damir BorovacGost 215620321.30.221.5
28.Matjaž PelanGost 214419514.20.214.4
29.Mirza KapetanovićSarajevo 206319723.70.123.8
30.Milan ZecGost 205020118.30.218.5
31.Boštjan SelanBetanija 116221432.40.232.6
32.Adnan HadžićBetanija 22012132.30.332.6

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2016, sva prava pridržana.   |   powered by nashstudio.ba