Turnir: KUP BiH - boduje se za Masters

Datum turnira: 26.08.2017 - 27.08.2017

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: Golf klub Posušje

Kartica turnira

Par: 60

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 83.2 | Cr: 57

Ženski tee: Red Tee - Sr: 83.2 | Cr: 57

Igralište: Topala

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   26.08.2017   |   27.08.2017   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 67721267.7-0.47.3
2.Žarko RomićPosušje 637113010.6-0.510.1
3.Samir SmajićSarajevo 62681308.30.18.4
4.Tiho ParlovPosušje 62681307.70.17.8
5.Robert MandurićPosušje 56621368.30.28.5
6.Dragan PalametaHercegovina - Mostar 557313816.9-0.916.0
7.Mario MandurićPosušje 526614114.2-0.214.0
8.Nevenko ĆukPosušje 506114312.50.212.7
9.Igor BarošSarajevo 475714712.30.212.5
10.Ivan LončarPosušje 466514717.3-0.217.1
11.David WilsonSarajevo 445714913.20.213.4
12.Veljko LončarPosušje 436415318.80.118.9
13.Fadil OmerspahićSarajevo 406615422.80.022.8
14.Marko MandurićPosušje 385515718.20.218.4
15.Živko MikulićPosušje 376115721.20.121.3
16.Marko MihaljPosušje 365716020.50.220.7
17.Željko KovačPosušje 345915921.90.122.0
18.Ivan IvankovićPosušje 345016216.50.216.7
19.Edina SudžukaSarajevo 225617929.30.429.7
20.Jerko JurišićPosušje 18297920.00.220.2

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2017, sva prava pridržana.   |   powered by nashstudio.ba