Turnir: Turnir Herceg Bosne

Datum turnira: 18.11.2017

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf klub Posušje

Kartica turnira

Par: 60

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 83.2 | Cr: 57

Ženski tee: Red Tee - Sr: 83.2 | Cr: 57

Igralište: Topala

CSA turnira

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 18.11.2017

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   18.11.2017

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Tiho ParlovPosušje 3437627.7-0.27.5
2.Mladen MušuraGost 3233646.00.16.1
3.Ivan LončarPosušje 30396917.3-0.916.4
4.Robert MandurićPosušje 3032677.90.18.0
5.Žarko RomićPosušje 27316910.10.110.2
6.Najda BaukGost 24377222.0-0.421.6
7.Ivan AntićPosušje 24357319.80.019.8
8.Nevenko ĆukPosušje 24307313.20.113.3
9.Ivan KalinićGost 22297815.40.115.5
10.Boro RaičGost 21417833.0-2.530.5
11.Veljko LončarPosušje 21307819.10.119.2
12.Ivan IvankovićPosušje 21307917.00.117.1
13.Dragan PalametaHercegovina - Mostar 20287615.30.115.4
14.Marko MihaljPosušje 18288420.90.121.0
15.Zvonimir VasiljPosušje 18297919.80.119.9
16.Petar MardešićGost 17508354.0-7.047.0
17.Davor MladinaGost 17308524.00.124.1
18.Živko MikulićPosušje 17297920.70.120.8
19.Ivan MandurićPosušje 17298119.80.119.9
20.Ante KolobarićPosušje 17248215.60.115.7
21.Neven SurićGost 15268822.00.122.1
22.Mate JurkovićPosušje 14278323.70.123.8
23.Jerko JurišićPosušje 14248520.50.120.6
24.Dragan MikulićHercegovina - Mostar 11328833.90.033.9
25.Marko GalićPosušje 11249124.40.124.5

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2017, sva prava pridržana.   |   powered by nashstudio.ba