Turnir: Božićni

Datum turnira: 16.12.2017

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf klub Posušje

Kartica turnira

Par: 60

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 83.2 | Cr: 57

Ženski tee: Red Tee - Sr: 83.2 | Cr: 57

Igralište: Topala

CSA turnira

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 16.12.2017

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   16.12.2017

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Miro Raič - PROGost 3431620.00.10.1
2.Sebastijan Ajster - PROPGA BiH 3431620.00.00.0
3.Tiho ParlovPosušje 3033667.70.17.8
4.David WilsonSarajevo 29366813.90.013.9
5.Goran RadonjićSarajevo 29356711.90.011.9
6.Ivan LončarPosušje 27366916.50.016.5
7.Mate GalićGost 27366916.00.016.0
8.Igor BarošSarajevo 27336912.40.012.4
9.Dragan BabanSarajevo 26347216.60.016.6
10.Slavoljub ŠćekićGost 25367220.00.020.0
11.Marko GalićPosušje 19337924.70.024.7
12.Vedran JuračGost 18328026.00.026.0
13.Željko KovačPosušje 18307922.20.122.3
14.Veljko LončarPosušje 17278019.30.119.4
15.Bekim ZuferiKrivaja 17287918.60.118.7
16.Mario PerićPosušje 14259125.30.125.4
17.Živko MikulićPosušje 14258321.00.121.1
18.Dragan MikulićHercegovina - Mostar 13328633.90.033.9
19.Benjamin MujanovićKrivaja 13249024.70.124.8
20.Haris ĐerzićKrivaja 12288628.90.229.1
21.Mate JurkovićPosušje 12258723.80.123.9
22.Zvonimir VasiljPosušje 12238519.90.120.0
23.Adis MujanovićKrivaja 10239732.70.232.9
24.Željko MatijevićSarajevo 9239127.60.227.8

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by nashstudio.ba