Turnir: Posušje Open - boduje se za Masters

Datum turnira: 30.06.2018 - 01.07.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: Golf asocijacija Bosne i Hercegovine

Kartica turnira

Par: 60

Muški tee: White Tee - Sr: 83.2 | Cr: 57

Ženski tee: Red Tee - Sr: 83.2 | Cr: 57

Igralište: Topala

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   30.06.2018   |   01.07.2018   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Žarko RomićPosušje 647412910.5-0.89.7
2.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 58631357.80.28.0
3.Mladen MušuraPosušje 58601376.00.26.2
4.Nedim ČehajićSarajevo 566613610.80.110.9
5.Tiho ParlovPosušje 56611428.80.29.0
6.Samir SmajićSarajevo 55601377.40.27.6
7.Goran RadonjićSarajevo 546614012.30.112.4
8.Midhat KuloSarajevo 536914014.60.014.6
9.Nevenko ĆukPosušje 526414413.90.114.0
10.Ognjen BarošSarajevo 525814410.00.210.2
11.Igor BarošSarajevo 486114613.50.213.7
12.Gordan MiralemSarajevo 477314521.1-2.019.1
13.Bahrudin ZjajoSarajevo 476314714.90.115.0
14.Izo TankićSarajevo 466414716.50.116.6
15.David WilsonSarajevo 445514911.50.211.7
16.Najda BaukGost 426515422.00.022.0
17.Dinko ZovkoPosušje 426315318.50.118.6
18.Ante KolobarićPosušje 415815316.00.116.1
19.Karlo ZovkoPosušje 406815825.7-0.725.0
20.Ivan IvankovićPosušje 395815417.50.217.7
21.Živko MikulićPosušje 366115921.70.121.8
22.Adnan HadžićSarajevo 305116919.50.219.7
23.Željko KovačPosušje 285117022.70.222.9
24.Džemo BorovinaSarajevo 274817220.60.220.8
25.Amra ČehajićSarajevo 265917931.50.131.6
26.Veljko LončarPosušje 26387019.9-0.719.2
27.Edina SudžukaSarajevo 255917331.50.431.9
28.Jadranko PanićPosušje 236517837.50.037.5
29.Smiljka PetricPosušje 186317736.50.236.7
30.Mirko MarinčićPosušje 18297819.10.219.3
31.Jerko JurišićPosušje 17298020.70.220.9
32.Dragan MikulićHercegovina - Mostar 71612434.50.334.8

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by nashstudio.ba