Turnir: 5. kolo Lige BiH

Datum turnira: 07.07.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: Golf asocijacija Bosne i Hercegovine

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Rezultati: Bruto - 07.07.2018

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   07.07.2018

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Mahir KadrićSarajevo 2935757.20.07.2
2.Dejan Šaran - PROPGA BiH 2827740.00.00.0
3.Goran RadonjićSarajevo 27387812.4-0.611.8
4.Tiho ParlovPosušje 2736819.00.09.0
5.Samir SmajićSarajevo 2734757.60.07.6
6.Mladen MušuraPosušje 2632766.20.16.3
7.Ivan LončarPosušje 25427716.4-1.814.6
8.David WilsonSarajevo 24367811.70.011.7
9.Feđa SelmanagićSarajevo 23347911.20.011.2
10.Nedim ČehajićSarajevo 22318910.90.111.0
11.Adnan HadžićSarajevo 21398519.7-1.218.5
12.Žarko RomićPosušje 2131819.70.19.8
13.Dragan BabanSarajevo 18358517.10.017.1
14.Mario PerićPosušje 17359320.60.020.6
15.Asim SelmanagićSarajevo 16378922.4-0.422.0
16.Ognjen BarošSarajevo 16249010.20.110.3
17.Benjamin MujanovićKrivaja 15339422.00.022.0
18.Bahrudin ZjajoSarajevo 15298915.00.115.1
19.Bekim ZuferiKrivaja 14289115.50.115.6
20.Gordan MiralemSarajevo 12279619.10.119.2
21.Nekir KukuruzovićGost 11379225.3-0.424.9
22.Veljko LončarPosušje 10289419.20.119.3
23.Harun ČovčićSarajevo 42310727.00.227.2

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by nashstudio.ba