Turnir: 6. kolo Lige BiH

Datum turnira: 08.07.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: Golf asocijacija Bosne i Hercegovine

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Rezultati: Bruto - 08.07.2018

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   08.07.2018

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Mahir KadrićSarajevo 3744657.2-1.65.6
2.Samir SmajićSarajevo 3037727.6-0.27.4
3.Tiho ParlovPosušje 2938739.0-0.48.6
4.Nedim ČehajićSarajevo 27387511.0-0.410.6
5.Goran RadonjićSarajevo 26377711.8-0.311.5
6.David WilsonSarajevo 26387611.7-0.511.2
7.Žarko RomićPosušje 2636769.80.09.8
8.Mladen MušuraPosušje 2632766.30.16.4
9.Ivan LončarPosušje 23378014.6-0.314.3
10.Mario PerićPosušje 21438120.6-2.717.9
11.Bekim ZuferiKrivaja 21378115.6-0.315.3
12.Feđa SelmanagićSarajevo 20318211.20.111.3
13.Ognjen BarošSarajevo 20278710.30.110.4
14.Benjamin MujanovićKrivaja 19418622.0-2.020.0
15.Gordan MiralemSarajevo 18378619.2-0.418.8
16.Bahrudin ZjajoSarajevo 18328915.10.115.2
17.Fadil OmerspahićSarajevo 15368921.40.021.4
18.Dragan BabanSarajevo 15299517.10.117.2
19.Adnan HadžićSarajevo 13289718.50.118.6
20.Nekir KukuruzovićGost 82611025.30.125.4
21.Harun ČovčićSarajevo 72710127.20.227.4

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by nashstudio.ba