Turnir: 4. kolo lige GK Krivaja

Datum turnira: 27.06.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: www.bhgolf.ba

Kartica turnira

Par: 60

Muški tee: White Tee - Sr: 61 | Cr: 56.3

Ženski tee: Yellow Tee - Sr: 75 | Cr: 56.3

Igralište: Forest Creek

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 27.06.2018

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   27.06.2018

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Bekim ZuferiKrivaja 31376517.3-0.317.0
2.Mario PerićPosušje 27346920.60.020.6
3.Haris ĐerzićKrivaja 24337326.30.026.3
4.Samir BešlijaKrivaja 22327424.60.024.6
5.Kenan MujanovićKrivaja 21377738.2-0.537.7
6.Kemal MrahorovićKrivaja 20327729.40.029.4
7.Dinko TursićKrivaja 17288333.60.233.8
8.Azmin KaranovićKrivaja 14249033.50.233.7
9.Nermin MustafićKrivaja 71910754.00.054.0

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by nashstudio.ba