Turnir: 5. kolo lige GK Krivaja

Datum turnira: 01.07.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: www.bhgolf.ba

Kartica turnira

Par: 60

Muški tee: White Tee - Sr: 61 | Cr: 56.3

Ženski tee: Yellow Tee - Sr: 75 | Cr: 56.3

Igralište: Forest Creek

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 01.07.2018

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   01.07.2018

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Bekim ZuferiKrivaja 36416017.0-1.515.5
2.Benjamin MujanovićKrivaja 29386722.8-0.822.0
3.Haris ĐerzićKrivaja 27376926.3-0.425.9
4.Kenan MujanovićKrivaja 23397437.7-1.536.2
5.Dinko TursićKrivaja 23367633.80.033.8
6.Samir BešlijaKrivaja 23337524.60.024.6
7.Fadil OmerspahićSarajevo 23307521.30.121.4
8.Haris MujanovićKrivaja 17338037.50.037.5
9.Daniel SepiKrivaja 62110354.00.054.0
10.Nermin MustafićKrivaja 52110154.00.054.0

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by nashstudio.ba