Turnir: 7. kolo lige GK Krivaja

Datum turnira: 08.08.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: www.bhgolf.ba

Kartica turnira

Par: 60

Muški tee: White Tee - Sr: 61 | Cr: 56.3

Ženski tee: Yellow Tee - Sr: 75 | Cr: 56.3

Igralište: Forest Creek

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 08.08.2018

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   08.08.2018

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Bekim ZuferiKrivaja 30356615.30.015.3
2.Benjamin MujanovićKrivaja 25307620.10.120.2
3.Kenan MujanovićKrivaja 18347836.30.036.3
4.Azmin KaranovićKrivaja 18318133.90.033.9
5.Dinko TursićKrivaja 14278533.80.234.0
6.Adnan HačimićKrivaja 12329054.1-0.154.0
7.Nermin MustafićKrivaja 52310154.1-0.154.0

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by nashstudio.ba