Turnir: Otvoreno Prvenstvo GK Posušje - Zagreb 2018.

Datum turnira: 26.05.2018 - 27.05.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf klub Posušje

Kartica turnira

Par: 72

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 125 | Cr: 71.3

Ženski tee: Red Tee - Sr: 126 | Cr: 71.3

Igralište: Riverside golf Zagreb

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   26.05.2018   |   27.05.2018   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Mladen MušuraPosušje 62741556.00.06.0
2.Frano MarinčićPosušje 557716110.5-1.09.5
3.Murat HotGost 53611634.70.14.8
4.Tiho ParlovPosušje 50681668.40.18.5
5.Žarko RomićPosušje 406018010.20.210.4
6.Mate GalićGost 366918116.0-0.315.7
7.Ivan LončarPosušje 356219616.00.116.1
8.Izo TankićSarajevo 326818818.60.018.6
9.Nevenko ĆukPosušje 305319413.60.213.8
10.Frano TolićGost 3039788.9--
11.Josip VučemilGost 3035785.0--
12.Željko VučemilGost 3033783.0--
13.Mario MandurićPosušje 295919414.70.214.9
14.Igor BarošSarajevo 295419013.10.213.3
15.Dragan PalametaHercegovina - Mostar 285719415.10.215.3
16.Jerko JurišićPosušje 276619721.0-0.320.7
17.Jure FrancetićGost 2531836.0--
18.Vedran JuračGost 226720526.00.026.0
19.Matko DropuljićGost 22418617.6--
20.Ante LeboGost 2231869.0--
21.Veljko LončarPosušje 215720119.80.119.9
22.Miljenko RebićGost 21418719.0--
23.Marija VučemilGost 21348712.0--
24.Nikša KovačevićGost 2128919.6--
25.Ognjen BarošSarajevo 19299211.3--
26.Dragan BabanSarajevo 18349217.0--
27.Ante ČurkovićGost 18339115.0--
28.Velimir ČerkezGost 18309212.0--
29.David WilsonSarajevo 17289511.5--
30.Feđa SelmanagićSarajevo 17269311.0--
31.Vlado KovačevićGost 16309816.7--
32.Vlado KolakGost 16289413.1--
33.Marko MihaljPosušje 155021921.30.221.5
34.Ciril ZovkoGost 15299414.0--
35.Šefik MustedanagićGost 15269611.8--
36.Ante CuloGost 14339518.3--
37.Milan ZecGost 14289815.3--
38.Karlo ZovkoPosušje 126021325.40.125.5
39.Marko GalićPosušje 124722424.50.224.7
40.Ivo JonjićGost 122710317.7--
41.Nikica GađaGost 112710518.0--
42.Antun MikecGost 102710119.0--
43.Živko MikulićPosušje 92810421.5--
44.Mirko MarinčićPosušje 92510518.9--
45.Ivan MandurićPosušje 83024920.20.220.4
46.Željko MarićPosušje 82310519.0--
47.Frano MarušićGost 82310818.5--
48.Dragan MikulićHercegovina - Mostar 75923434.10.434.5
49.Milica OšapGost 44510740.0--
50.Smiljka PetricPosušje 22312838.8--
51.Jadranko PanićPosušje 22313038.6--

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by nashstudio.ba